LIETUVA – Spetsiaalne Leedu postmarkide kataloog (1918-2012) SPECIAL LITHUANIAN POSTAGE STAMP CATALOGUE (1918–2012)

Spetsiaalne Leedu postmarkide kataloog on kulminatsiooniks Antanas Jankauskase aastaid kestnud uurimistööle. Kataloog on oluliseks teatmematerjaliks, mille aluseks on ulatuslik uurimustöö Leedu postmarkidest (1918-2012). Kohalikud väljaanded (Telšiai, Gardinas/Grodno, Raseiniai, Varviškės/Warwiszki), Ober Ost periood, Kesk-Leedu, Klaipėda/Memeli piirkond, Teise Maailmasõja aegse okupatsiooni periood („Juuni“ väljaanne) ning Ostlandi (Idaalade Riigikomisariaadi) periood. Tegemist on väärtusliku kataloogiga, mis sisaldab detailirohkeid värvitrükis illustratsioone, trükiplaate ning ületrükke. Lugejad leiavad informatsiooni postitarvete, IRC (rahvusvaheline vastusekupong), perfinide , postitariifide ja muude oluliste detailide kohta mis on olulised kollektsionääridele sisaldades muuhulgas ka viidete tabelit peamistele kataloogidele (Michel, Stanley Gibbons, Yvert ja Scott). Lisaks klassikalisele filateeliale on kataloogis kaetud ka küüditatute poolt väljaantud postmargid, erinevate trükikodade reklaamnäidised ning üleprinditud Leedu postmargid, mis müüdi Ameerika Ühendriikides et rahastada Darius-Girėnase ja Vaitkuse üleatlandi lende, jne.
496 lehekülge, 6700 värvitrükis illustratsiooni, A4 mõõdus, kõvade kaantega, nii Leedu kui Inglise keeles. ISBN 978-609-408-183-5. Kollektsionäärid Euroopa Liidust saavad osta spetsiaalset kataloogi hinnaga 68 EUR. Kollektsionäärid väljaspoolt Euroopa Liitu saavad osta spetsiaalset kataloogi hinnaga 75 EUR. Spetsiaalset Leedu postmarkide kataloogi saab tellida ka otse autorilt: shop@lituanica.eu. Rohkem informatsiooni ning eelvaade 30 leheküljest on saadaval ka Leedu Filatelistide Klubi internetileheküljel.


Kataloog Tellimuse vorm.

E-mail:


The catalogue is intended for philatelists with an interest in the postage stamps of Lithuania. The text of the Catalogue is presented in Lithuanian and English (italic fonts).
The catalogue is specialised: many varieties of paper, colour, perforation, varieties of printing plates and plate errors of postage stamps and stationery are presented in it.
The catalog covers: Lithuania 1918-2012, Litwa Srodkowa, Ober-Ost, Memel, local issues (Telsiai, Grodno, Warwishki), WWII German occupation, DP camps issues, covers, post cards, etc.
The prices of the postage stamps are given in euros.
Format A4. 496 p. About 6700 illustrations. Weight ~1.75 kg.
If You would like to look at the Catalogue,
simply click this text.

Price:
- EU countries - 68.0 EUR (priority registered mail included)
- non EU countries - 80.5 USD (non priority registered mail included)
Payment: EU countries - Bank transfer; non EU countries - PayPal.
Payment details will be submited to You when You send
Catalogue order Form

Autographed copy - on Your request. If You have any questions concerning the catalogue do not hesitate, simply send an email .

Best regards-
Antanas Jankauskas.