LIETUVA – Specializēts Lietuvas pastmarku katalogs (1918-2012) SPECIAL LITHUANIAN POSTAGE STAMP CATALOGUE (1918–2012)

Pēc daudzu gadu pētījuma savu kulmināciju ir sasniedzis Specializēts Lietuvas pastmarku katalogs, ko izstrādājis Antanas Jankauskas. Katalogs ir būtisks atskaites materiāls un aptver plašu Lietuvas pastmarku izpēti (1918-2012), kas iekļauj vietējos izdevumus (Telši, Grodņa /Grodno, Rasenia, Varvišķi), Pirmā pasaules kara periodu, centrālo Lietuvu, Klaipēdas/Mēmeles reģionu, Otrā pasaules kara okupāciju ("jūnija" izdevums) un Vācu okupācijas periodu. Katalogs ir absolūti atbilstošs cenai ar detalizētām krāsu ilustrācijām un marku, uzdruku apšuvumiem. Lasītāji atradīs informāciju par pasta kancelejas precēm, IRC , perfīniem, pasta tarifiem un citām detaļām, kas ir svarīgas kolekcionāriem, tostarp tabulu ar atsaucēm uz galvenajiem pastmarku katalogiem (Michel, Stanley Gibbons, Yvert un Scott). Papildus klasiskajai filatēlijai šis darbs ietver jautājumus par izsūtīto personu nometnēm, reklāmas paraugiem dažādām tipogrāfijām un pārdrukātām Lietuvas markām, kas pārdotas ASV, lai finansētu Darius-Girėnas un Vaitkus transatlantiskos lidojumus, u.t.t
Darbs satur 496 lappuses, 6700 krāsu ilustrācijas, A4 izmērs, cietais iesējums, izdots lietuviešu un angļu valodās. ISBN 978-609-408-183-5. Kolekcionāri no ES var iegādāties specializēto katalogu par 68 eiro. Kolekcionāri, kas dzīvo ārpus ES valstīm, var iegādāties katalogu par 75,0 eiro. Specializēto Lietuvas katalogu var pasūtīt pa tiešo no autora: shop@lituanica.eu. Plašāka informācija un uzskates materiāls ir pieejams Filatēlijas Club
Filatēlijas Club Lituanica tīmekļa vietnē.

Catalogue order form - Kataloga pasūtīšana

E-mail:


The catalogue is intended for philatelists with an interest in the postage stamps of Lithuania. The text of the Catalogue is presented in Lithuanian and English (italic fonts).
The catalogue is specialised: many varieties of paper, colour, perforation, varieties of printing plates and plate errors of postage stamps and stationery are presented in it.
The catalog covers: Lithuania 1918-2012, Litwa Srodkowa, Ober-Ost, Memel, local issues (Telsiai, Grodno, Warwishki), WWII German occupation, DP camps issues, covers, post cards, etc.
The prices of the postage stamps are given in euros.
Format A4. 496 p. About 6700 illustrations. Weight ~1.75 kg.
If You would like to look at the Catalogue,
simply click this text.

Price:
- EU countries - 68.0 EUR (priority registered mail included)
- non EU countries - 80.5 USD (non priority registered mail included)
Payment: EU countries - Bank transfer; non EU countries - PayPal.
Payment details will be submited to You when You send
Catalogue order Form

Autographed copy - on Your request. If You have any questions concerning the catalogue do not hesitate, simply send an email .

Best regards-
Antanas Jankauskas.